Sepette

Ürün, sepete eklendi

Misyon

Yüksek teknoloji tezgâh, ekipman, yazılım ve donanımlarıyla, yetenekli, bilgili ve tecrübeli personeliyle Türkiyede Konfeksiyon Makina sanayi sektörüne kaliteli, güvenilir tasarım ve üretimler yapmaktır.

Misyon

Yetiştirdiği personeli, yaptığı tasarımları ve ürettiği ürünlerle konfeksiyon makineleri alanında sanayinin önde gelen ve saygın kuruluşları arasında yer almaktır.

Strive - Hakkımızda

Tarihçe

STRİVE,BARANELLİ, STRİVE MAKİNA'nın tescilli markalarıdır. 2007 yılında kurulduğundan bugüne STRİVE MAKİNA, Tekstil sektörünün güvenilir firmalarından biri olmuştur. STRİVE MAKİNA faaliyetlerine 2007 yılında Konfeksiyon makinaları işleriyle başladı ve 2010 yılına kadar çeşitli markalarla sektöre hizmet veren STRİVE MAKİNA 2010 yılından itibaren markalaşmaya giderek kendi markasını üretmeye başlamış ve deneyimli personeli ile her geçen gün kendini geliştirmeye devam etmiştir. Kalitesi ile sürekli yükselen STRİVE MAKİNA; Sektörün ihtiyacı olan tüm makine çeşitlerinde müşteri taleplerini karşılayabilmektedir.Üretimini yaptığımız makineler, ürün yelpazemiz,gün geçtikçe genişlemekte ve sektörün ihtiyacı olan her türlü makinada çeşitlilik sağlanarak devam etmektedir. STRİVE MAKİNA, Ar-ge ve İnovasyon Departmanları ile son teknolojiyi takip etmekte ve bunu ürünlerine yansıtarak tam müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Kalite Politikası

Konfeksiyon sektörünün dikiş,dijital,tasarım ve çizim makinaları ve bunlara bağlı yedek parça çeşitliliğiyle sektörün her türlü ihtiyacını karşılamayı distur edinen firmamız - Sürekli olarak kaliteli üretim,
- Güvenilir hizmet,
- Zamanında teslimat,- Yedek parça desteği,
- Satış sonrası hizmetleri,
- Eğitimli personel,
- Modern makine ve ekipmanları,
ile mevzuat ve standartlara uygun, müşteri istek ve beklentilerinin üzerinde ürünler üreterek en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamak, bunu gerçekleştirirken de kalite yönetim sisteminin etkinliğinin sürekli iyileştirilmesi temel politikamızdır.
Hizmetlerimizi gerçekleştirirken firma olarak;
- Üretim hatlarını ve sistemlerini sürekli iyileştirmek,
- Çalışanların sadece kalite konularında değil, İş sağlığı ve güvenliği ile çevre konularında da yeterli seviyeye gelmesini sağlamak,
- Ülke pazarında söz sahibi olmak için gerekli adımları atmak,
- Kalite bilincini sadece kendinde değil çalıştığı tedarikçilerinde de hâkim kılmak, temel hedefimizdir.
Üretimlerimizde iş sağlığı ve güvenliği ile çevreye önem veren bir anlayışla çağın koşullarına uygun ve teknolojiden yararlanarak güzel ve kalıcı tesisler kurarak, adı kalite ile özdeşleşen bir kuruluş olmak şirketimizin kalite politikasıdır.

strive kalite politikası
Batman
Hem Triko
(488) 502-0168
Bitlis
Çağan Makina
(434) 826-1334
Bursa
Ümit Makina
(224) 363-8378
Denizli
Rutin Makina
(258) 265-1510
Gaziantep
Ufuk Makina
(342) 232-8494
Izmir
Samedali Makina
(555) 977-2455
Kahramanmaraş
Sır Makina
(344) 223-0327
Mardin
Sevilen Makina
(530) 350-7698
Siirt
Ekinci Makina
(484) 223-6928
Van
Murat Makina
(432) 214-2262
Şanlıurfa
Berat Makina
(542) 813-9576

Türkiyede 11 İl'de Bayi

Sürekli büyüyen firmamız ile çalışmak isterseniz online sipariş verebilir yada firmamızı ziyaret edebilirsiniz.